Orarul antrenamentelor de grup pentru adulți Botanica

Timpul Luni Marti Miercuri Joi Vineri Simbata Duminica
08:00
YOGA
(Зал Fly Yoga)
Nadejda Grosu
YOGA
(Зал Fly Yoga)
Nadejda Grosu
09:00
TOTAL BODY
(Зал аэробики)
Busuioc Anya
ZUMBA
(Зал аэробики)
Bonceva Anna
FLY YOGA
(Зал Fly Yoga)
Țugulschi Vladlena
BODY BALLET
(Зал аэробики)
Bonceva Anna
FITBALL
(Зал аэробики)
Busuioc Anya
10:00
ABS+STRETCH
(Зал аэробики)
Busuioc Anya
YOGA
(Зал Fly Yoga)
Trofimov Alexei
AQUA POWER
(Бассейн)
Valentina
PUMP
(Зал аэробики)
Mihail Osadcenco
CROSS FIT
(Зал аэробики)
Mihail Osadcenco
KANGOO
(Зал аэробики)
Bordian Aliona
AQUA NOODLE
(Бассейн)
Valentina
YOGA
(Sala yoga)
Trofimov Alexei
CYCLE 30+ SUPER PRESS
(Зал аэробики)
Busuioc Anya
AQUA ZUMBA
(Бассейн)
Alina Sușco
TOTAL BODY
(Зал аэробики)
Mihail Osadcenco
11:00
STRIP DANCE
(Зал аэробики)
Țugulschi Vladlena
FLY YOGA
(Зал Fly Yoga)
Țugulschi Vladlena
Pilates
(Зал аэробики)
Manucovscaia Tatiana
AQUA MIX
(Бассейн)
BUMS+ABS
(Зал аэробики)
Bivol Tatiana
PUMP
(Зал аэробики)
Țugulschi Vladlena
TRX
(Зал Fly Yoga)
Anya Bonceva
POLAR
(Зал аэробики)
Roman Bilețchii
Yoga +Qigong
(Зал Fly Yoga)
Serghei Androsov
DANCE MIX
(Зал аэробики)
Alina Sușco
12:00
ABL
(Зал аэробики)
Mihail Osadcenco
FAT BURNING
(Зал аэробики)
Natalia Bantiuc
POLAR
(Зал аэробики)
Bivol Tatiana
Yoga +Qigong
(Зал Fly Yoga)
Serghei Androsov
Pilates
(Зал аэробики)
Busuioc Anya
STRETCH
(Зал аэробики)
Țugulschi Vladlena
ZUMBA
(Зал аэробики)
Anya Bonceva
PUMP
(Зал аэробики)
Bivol Tatiana
13:00
BODY BALLET
(Зал аэробики)
Alina Sușco
STRETCH
(Зал аэробики)
Busuioc Anya
UPPER BODY
(Зал аэробики)
Busuioc Anya
Arte Marțiale
(Зал единоборств)
Dmitrii Fiodorov
DANCE MIX
(Зал аэробики)
Țugulschi Vladlena
FLY YOGA
(Зал Fly Yoga)
Țugulschi Vladlena
BODY BALLET
(Зал аэробики)
Ecaterina Verjbitcaia
Pilates
(Зал аэробики)
Bivol Tatiana
STEP
(Зал Fly Yoga)
Bonceva Anna
14:00
FUNCTIONAL
(Зал аэробики)
Mihail Osadcenco
ABS+STRETCH
(Зал аэробики)
Busuioc Anya
TOTAL BODY
(Зал аэробики)
Mihail Osadcenco
17:00
ABL
(Зал аэробики)
Bivol Tatiana
KANGOO
(Зал аэробики)
Bordian Aliona
TOTAL BODY
(Зал аэробики)
Olga Demcenco
FITBALL
(Зал аэробики)
Bonceva Anna
CYCLE 30+ SUPER PRESS
(Зал аэробики)
Ecaterina Verjbitcaia
18:00
POLAR
(Зал аэробики)
Bivol Tatiana
TRX
(Зал Fly Yoga)
Ecaterina Verjbitcaia
BODY BALLET
(Зал аэробики)
Natalia Bantiuc
Pilates
(Зал аэробики)
Olga Demcenco
FAT BURNING
(Зал аэробики)
Mihail Osadcenco
BUMS+ABS
(Зал аэробики)
Ecaterina Verjbitcaia
18:30
SUPER PRESS
(Зал Fly Yoga)
Liudmila Gore
SUPER PRESS
(Зал Fly Yoga)
Anya Bonceva
19:00
FLY YOGA
(Зал Fly Yoga)
Trofimov Alexei
AQUA POWER
(Бассейн)
Olga Gudima
KICK BOXING
(Зал единоборств)
Renița Stanislav
STRETCH
(Зал аэробики)
Ecaterina Verjbitcaia
FUNCTIONAL
(Зал аэробики)
Busuioc Anya
BOXING
(Зал единоборств)
Dmitrii Fiodorov
PUMP
(Зал аэробики)
Mihail Osadcenco
Yoga +Qigong
(Зал Fly Yoga)
Serghei Androsov
KICK BOXING
(Зал единоборств)
Renița Stanislav
AQUA ZUMBA
(Бассейн)
Natalia Bantiuc
ZUMBA
(Зал аэробики)
Țugulschi Vladlena
BOXING
(Зал единоборств)
Dmitrii Fiodorov
AQUA NOODLE
(Бассейн)
Andrei Ciupcic
CROSS FIT
(Зал аэробики)
Mihail Osadcenco
KICK BOXING
(Зал единоборств)
Renița Stanislav
FLY YOGA
(Зал Fly Yoga)
Trofimov Alexei
20:00
STRETCHING 30
(Зал аэробики)
Busuioc Anya
STRETCHING 30
(Зал аэробики)
Țugulschi Vladlena