Adults schedule of group workouts Botanica

Time Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
08:00
YOGA
(Yoga Hall)
Nadejda Grosu
YOGA
(Yoga Hall)
Nadejda Grosu
09:00
TOTAL BODY
(Зал аэробики)
Tonea
ZUMBA
(Зал аэробики)
Anya Bonceva
FLY YOGA
(Зал Fly Yoga)
Tugulschi Vladlena
ABS+BACK
(Зал аэробики)
Anya Bonceva
ABL
(Зал аэробики)
Mihail Osadcenco
10:00
UPPER BODY
(Зал аэробики)
Anya Bonceva
YOGA
(Зал Fly Yoga)
Trofimov Alexei
AQUA POWER
(Бассейн)
Valentina
PUMP
(Зал аэробики)
Bonceva Anna
FITBALL
(Зал аэробики)
Bonceva Anna
KANGOO
(Зал аэробики)
Bordian Aliona
AQUA NOODLE
(Бассейн)
Valentina
YOGA
(Yoga Hall)
Trofimov Alexei
STRETCH
(Зал аэробики)
Natalia Bantiuc
AQUA POWER
(Бассейн)
Olga Gudima
FT
(Зал аэробики)
Victoria Verlan
11:00
ZUMBA
(Зал аэробики)
Natalia Bantiuc
FLY YOGA
(Зал Fly Yoga)
Tugulschi Vladlena
PILATES
(Зал аэробики)
Manucovskaia Tatiana
AQUA MIX
(Бассейн)
ABS+STRETCH
(Зал аэробики)
Bonceva Anna
BUMS+ABS
(Зал аэробики)
Tonea
CYCLE 60
(Зал аэробики)
Bonceva Anna
POLAR
(Зал аэробики)
Roman Biletskyi
YOGA
(Зал Fly Yoga)
Nadejda Grosu
DANCE MIX
(Зал аэробики)
Alina Sushco
12:00
BUMS+ABS
(Зал аэробики)
Manucovskaia Tatiana
TRX
(Зал Fly Yoga)
Manucovskaia Tatiana
POLAR
(Зал аэробики)
Bivol Tatiana
YOGA
(Зал Fly Yoga)
Trofimov Alexei
PILATES
(Зал аэробики)
Valentina
FT
(Зал аэробики)
Tugulschi Vladlena
ZUMBA
(Зал аэробики)
Alina Sushco
PUMP
(Зал аэробики)
Bonceva Anna
13:00
STRETCH
(Зал аэробики)
Manucovskaia Tatiana
JU-JITSU
(Зал единоборств)
Viscrebet Stepan
ABL
(Зал аэробики)
Bivol Tatiana
FITBALL
(Зал аэробики)
Bivol Tatiana
DANCE MIX
(Зал аэробики)
Tugulschi Vladlena
FLY YOGA
(Зал Fly Yoga)
Nadejda Grosu
ABS+STRETCH
(Зал аэробики)
Ecaterina Verjbitcaia
PILATES
(Зал аэробики)
Tonea
FLY YOGA
(Зал Fly Yoga)
Nadejda Grosu
14:00
FT
(Зал аэробики)
Manucovskaia Tatiana
STRIP DANCE
(Зал аэробики)
Tugulschi Vladlena
PUMP
(Зал аэробики)
Anya Bonceva
17:00
ABL
(Зал аэробики)
Bivol Tatiana
KANGOO
(Зал аэробики)
Bordian Aliona
TOTAL BODY
(Зал аэробики)
Victoria Verlan
CYCLE 60
(Зал аэробики)
Manucovskaia Tatiana
ABS+BACK
(Зал аэробики)
Ecaterina Verjbitcaia
18:00
POLAR
(Зал аэробики)
Bivol Tatiana
TRX
(Зал Fly Yoga)
Ecaterina Verjbitcaia
FT
(Зал аэробики)
Tugulschi Vladlena
PILATES
(Зал аэробики)
Tonea
FITBALL
(Зал аэробики)
Manucovskaia Tatiana
BUMS+ABS
(Зал аэробики)
Ecaterina Verjbitcaia
18:30
SUPER PRESS
(Зал Fly Yoga)
Natalia Bantiuc
SUPER PRESS
(Зал Fly Yoga)
Bonceva Anna
19:00
FLY YOGA
(Зал Fly Yoga)
Trofimov Alexei
AQUA POWER
(Бассейн)
Olga Gudima
KICK BOXING
(Зал единоборств)
Renitsa Stanislav
UPPER BODY
(Зал аэробики)
Ecaterina Verjbitcaia
STRETCH
(Зал аэробики)
Tugulschi Vladlena
BOXING
(Зал единоборств)
Rusu Victor
PUMP
(Зал аэробики)
Bonceva Anna
YOGA
(Yoga Hall)
Trofimov Alexei
KICK BOXING
(Зал единоборств)
Renitsa Stanislav
AQUA MIX
(Бассейн)
Tonea
TOTAL BODY
(Зал аэробики)
Bonceva Anna
BOXING
(Зал единоборств)
Rusu Victor
AQUA NOODLE
(Бассейн)
Andrei Ciupcic
ZUMBA
(Зал аэробики)
Tugulschi Vladlena
KICK BOXING
(Зал единоборств)
Renitsa Stanislav
FLY YOGA
(Зал Fly Yoga)
Trofimov Alexei
20:00
FITBALL
(Зал аэробики)
Natalia Bantiuc
PILATES
(Зал аэробики)
Valentina